KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217353
nr 1621 7353
Olle Qviström
(1934-2023), Sverige
Oljemålning, Stilleben med glas. Signerad, oramad. Olja på duk, 90x70 cm
Olle Qviström, svensk bildkonstnär född 1934, död 2023.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:33:41
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Olle Qviström
Läs mer om Olle Qviström